WSPOMÓŻ NASZĄ FUNDACJĘ!

Istnieje wiele sposobów na pomoc Naszej Fundacji!

WOLONTARIAT
Jeśli chcesz zostać wolontariuszem naszej fundacji, napisz: fundacja@euco.pl

Wraz z Państwa pomocą chcemy pomóc dzieciom wyzdrowieć, spełnić ich marzenia oraz pozwolić cieszyć się dzieciństwem. Każdy, nawet najmniejszy dar z Państwa strony jest wielkim krokiem w ich lepszą przyszłość. Dzięki Państwa dobroci te dzieci mogą poznać radość.

WSPOMÓŻ FUNDACJĘ

1% PODATKU
Zgodnie z Ustawą o Działalności Pożytku Publicznego i o Wolontariacie, status nadany fundacji „EuCO DZIECIOM” pozwoli tym, którzy chcą pomóc dzieciom – ofiarom wypadków przekazać na rzecz Fundacji 1% swojego podatku. Wystarczy podać: Fundacja EuCO Dzieciom i nr KRS 0000304686, w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

PRZELEW NA KONTO
Prosimy o nawet najmniejsze wpłaty na numer konta Fundacji EuCO DZIECIOM: 51 1910 1048 2404 0129 4657 0001

POMOC RZECZOWA
Wszystkie podmioty produkcyjne oraz dystrybucyjne prosimy o przekazywanie swoich produktów – potrzeby dzieci i wspieranych przez naszą fundację organizacji są różnorakie.