• 30 WRZ 14

Zwycięstwo „młodzików” EuCO Dziewiątka w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że młodzi zawodnicy legnickiej EuCO Dziewiątki wygrali Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Ziemi Chrzanowskiej! Dziewiątka wystawiła dwie reprezentacje, które uplasowały się na szczycie tabeli końcowej. Najważniejszą nagrodę indywidualną (MVP turnieju) otrzymał Patryk Król (EuCO Dziewiątka Legnica) – serdecznie gratulujemy!

Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym” 2 razy po 20 minut, bez czasów trenerskich i tylko z minutową przerwą między połowami.

Końcowa klasyfikacja młodzików (rocznik 2000)

1. EUCO-DZIEWIĄTKA Legnica I
    2. EUCO-DZIEWIĄTKA Legnica II
    3. HC Zlin (Czechy)
    4. PMOS Chrzanów
    5. CZWÓRKA Libiąż
    6. KUSY Kraków

Na uznanie zasługują również chłopcy z rocznika 2002, którzy po zajęciu pierwszego (Dziewiątka I) i trzeciego (Dziewiątka II) miejsca w swoich grupach, w klasyfikacji generalnej zajęli lokaty czwartą oraz dziewiątą.

Europejskie Centrum Odszkodowań SA i Fundacja EuCO Dzieciom są sponsorami klubu EuCO Dziewiątka Legnica.

Czytaj więcej: http://bit.ly/1uDT90k